XI Międzynarodowy Konkurs Wiolonczelowy
im. Witolda Lutosławskiego
Warszawa, 30 stycznia - 10 lutego 2018 r.

Terminarz

Koncert Inauguracyjny

29 stycznia 2018 r., godz. 19:00
Sala Koncertowa Filharmonii Narodowej
ul. Jasna 5 w Warszawie
Sprzedaż biletów w kasach
Muzeum Fryderyka Chopina
od wtorku do niedzieli w godzinach 11-19,
kasach Filharmonii Narodowej
oraz na stronach www.bilety.nifc.pl
mapa

Etap I

30 stycznia - 3 lutego, 2018 r.
Sala Kameralna Filharmonii Narodowej
ul. Jasna 5 w Warszawie
wstęp wolny
mapa

Etap II

4 - 6 lutego, 2018 r.
Sala Kameralna Filharmonii Narodowej
ul. Jasna 5 w Warszawie
wstęp wolny
mapa

Etap III

8 - 9 lutego, 2018 r., godz. 18:00
Sala Koncertowa Filharmonii Narodowej
ul. Jasna 5 w Warszawie
Bilety w cenie 20 zł, 30 zł do nabycia w kasach Filharmonii Narodowej,
on-line na stronie Filharmonii oraz na stronie bilety24.pl
mapa

Koncert Laureatów

10 lutego, 2018 r., godz. 18:00
Sala Koncertowa Filharmonii Narodowej
ul. Jasna 5 w Warszawie
Bilety do nabycia w kasach Filharmonii Narodowej,
on-line na stronie Filharmonii oraz na stronie bilety24.pl
mapa

Etap I

30 stycznia 2018 r.
Wtorek

godz. 10.00 - 14.00

Sesja I

20. JONGEN Bas / Holandia

21. KATSURA Shunichiro / Japonia

22. KIM Min Ji / Korea Południowa

przerwa - 15min

23. KIM Minji / Korea Południowa

24. KIM Sol Daniel / Austria



godz. 17.00 - 21.00

Sesja II

26. LATOSZEK Małgorzata / Polska

28. LEE Jungyoon / Korea Południowa

przerwa - 15min

29. LEE KangHyun / Korea Południowa

31. LEE YeongKwang / Korea Południowa

31 stycznia 2018 r.
Środa

godz. 10.00 - 14.00

Sesja III

33. LESZCZYŃSKA Maria Kamila / Polska

34. LEWANDOWSKI Jan / Polska

przerwa - 15min

36. MAIZIERES Jean Baptiste / Francja

37. MUSSET Antonin / Francja

38. NOWAK Agata / Polska



godz. 17.00 - 21.00

Sesja IV

39. OLLER Małgorzata / Polska

40. PARK Gunwoo / Korea Południowa

41. PARK Sunggeun Karl / Korea Południowa

przerwa - 15min

42. PONS Florian / Francja

43. POSŁUSZNY Mateusz / Polska

45. PRZYGODDA Johannes / Niemcy

1 lutego 2018 r.
Czwartek

godz. 10.00 - 14.00

Sesja V

46. SATO Haruma / Japonia

47. SIINO Julien / Kanada

48. STASIEWICZ Katarzyna / Polska

przerwa - 15min

49. SYPNIEWSKI Caroline / Francja

50. TETZLAFF Simon / Niemcy

51. THIELE Friedrich / Niemcy



godz. 17.00 - 21.00

Sesja VI

52. UENO Michiaki / Japonia

53. VIANA Alejandro / Hiszpania

54. WIŚNIEWSKA Krystyna / Polska

przerwa - 15min

55. WOJCIECHOWSKI Mikołaj / Polska

56. XU Xiaotang / Chiny

1. ALIN Josef / Szwecja

2 lutego 2018 r.
Piątek

godz. 10.00 - 14.00

Sesja VII

3. BONET GONZALES Pedro / Hiszpania

4. BOUDRIS Yanis / Francja

przerwa - 15min

5. BRAJKOVIĆ Mislav / Chorwacja

6. BRAUN Nepomuk / Niemcy



godz. 17.00 - 21.00

Sesja VIII

7. CHEN Yibai / Chiny

9. CHOI Hayoung / Korea Południowa

przerwa - 15min

10. CHUN Yehijn / Korea Południowa

3 lutego 2018 r.
Sobota

godz. 10.00 - 14.00

Sesja IX

12. CHWASZCZEWSKA Olga / Polska

13. DICKBAUER Vera / Austria

14. FANGRAT Julia / Polska

przerwa - 15min

15. FERNANDEZ LARA Rolando / Meksyk / Kuba

16. FERULEVA Anastasia / Rosja / Holandia



godz. 17.00 - 21.00

Sesja X

17. FRIED Ben / Stany Zjednoczone

18. HERBERT Oliver / Stany Zjednoczone

19. HOSOI Yui / Japonia

Etap II

4 lutego 2018 r.
Niedziela

godz. 10.00 - 13.00

Sesja I

godz. 17.00 - 20.00

Sesja II

5 Lutego 2018 r.
Poniedziałek

godz. 10.00 - 13.00

Sesja III

godz. 17.00 - 20.00

Sesja IV

6 lutego 2018 r.
Wtorek

godz. 10.00 - 13.00

Sesja V

godz. 17.00 - 20.00

Sesja VI

Etap III

8 lutego 2018 r.
Czwartek

godz. 18.00 - 20.30

Sesja I

9 Lutego 2018 r.
Piątek

godz. 18.00 - 20.30

Sesja II